Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fánkot mivel lehet fogyasztani...

Fánkot mivel lehet fogyasztani? Gondolom kézzel! Ezt ne süssétek el :D De mi például porcukorral szoktunk, barack és barack lekvárral! Ti?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mogyorókrém, fondan bevonat, csokiba mártva színes cukorkával megszórva,karamell bevonattal........
2013. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem fogok újat mondani: mi is baracklekvárral és porcukorral esszük, szerintem úgy a legfinomabb. Én egy kis rumot, vagy rum aromát is teszek a lekvárba.

Szerintem lehet még bármilyen más lekvárral, pudinggal, csokimázzal, ízesített cukormázzal enni, de nekem a hagyományos baracklekváros a legjobb. :)

2013. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg, köszönöm! :)
2013. dec. 24. 20:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is azzal a legjobb, a pudingos jól hangzik!
2013. dec. 24. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Hurkával és pezsgővel!
2013. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

fahéjas porcukor

málna öntet

2013. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A toltetlen, vanilias alaptesztaju fank a kedvencem,aminek lyukas a kozepe. Ezt vanilias vagy fahejjas porcukorral szeretem a legjobban.

A toltottek kozul a vaniliapudingost, a karamellakremest es a baracklekvarost szeretem a legjobban.

A mazas fankokat egyatalan nem szeretem,ami meg finom,az a turofank,porcukorral es erdei gyumolcsontettel.:)

2013. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a baracklekvárba barackpálinkát szoktam keverni, ha van.

Érdemes kipróbálni!

Ezen kívül a csokiöntetes még a kedvencem.

2013. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a híg baracklekvár és a vaniliás porcukor a kedvenc.

Almafánkot szoktam sütni még, amibe fahéjat is teszek.

És egyen mindenki kézzel nyugodtan, nehogy úgy járjon, mint a mkahelyemen az étkezőben. Az egyszeri ember (dr.x)nagyon finom úriember hírében állt. Egy alkalommal a baracklekváros fánkot a lapos tányéron is késsel-villával akarta szegény enni,ami persze megcsúszott, és a szemben ülő kollegina két melle között landolt.El tudjátok képzelni mekkora röhöhés volt, a csaj visított egyet, de aztán korrektül kiment a mosdóba.No persze mindenki erről kuncogott napokig.

A dr. úr soha többet nem evett a közös étkezőben...

2013. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó ötleteket! :D A történet is adja! :D A hurka meg a pezsgő is jó lehet :D
2013. dec. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!