Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ehetőek a boltokban kapható...

Ehetőek a boltokban kapható fagyasztott halászlevek? Aki kóstolta írja meg!

Figyelt kérdés
Karácsonykor halászlevet ennénk, de nem tudjuk, hogyan készítsük el és nem is akarunk bajlódni ezzel.
2009. dec. 14. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Xarok, nem friss és tele van ízfokozóval, plusz ebben az országban ki tujda milyen ciánszennyezett vagy nukleárisan agyonkisérleti atomrobbantot halból készül.


Itt csak azt veszi észre a hatóság is amiért fizetnek neki!!!

Mondhatni csak a zsebpénzt látják meg!



Nem azért de sztem itthon nem kapni finom halat a kukoricán hízlalt ponty meg nem hal!

2009. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a közeletekben halászcsárda, vagy esetleg olyan étterem, amelyik vállal halászlé rendelést elvitelre, úgy oldd meg.
2009. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor vegyek étteremből és fagyasszam le karácsonyig?
2009. dec. 14. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer vettem de nagyon rossz volt sajnos,inkább a közeli vendéglőből hozunk ,az finom.
2009. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A fagyasztott halászlé-alap nagyon jó! Nincs benne semmi. (rossz)

Vegyél pár ponytyszeletet,az alapot hígítsd fel, erőspaprika az kell bele - lehetőleg lágy, (mint az Erős Pista) vagy friss. Nagyon csípős legyen!

Főzd meg benne a pontyszeleteket! 10 perc, max. figyelj, szét ne essen. Nagyon finom lesz!

2009. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre megrendelheted, s lefőzik neked.
2009. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19:52! Ezt lehet, hogy megpróbálnánk. De ugye nem pontyfilé kell, hanem a rendes ponty?
2009. dec. 14. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szelet. Nem filé, csak ponty szelet.


A halászlé alapban semmi más nincs, csak paprika, hal, meg hagyma.Nehéz elrontani. Csak nem szokták elég erősre készíteni, és úgy semmit sem ér.


Ha biztos akarsz lenni, vedd meg előre, az alapot, farigcsálj le belőle egy kis részt, s azt forrald fel erőspaprikával, s kóstold meg! Én még soha nem csalódtam. Olyan kis műanyag-vödröset veszek.Győr.

2009. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ennek valószínűleg nekifogunk.
2009. dec. 14. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!