Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott sóskához hogy...

Fagyasztott sóskához hogy csináljak tejes habarást?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 20:26
 1/6 A kérdező kommentje:
konkrétan hogy kell megcsinálni a fagyasztott sóskát?
2014. ápr. 7. 20:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beleteszed egy lábasban és a tűzhelyen kiengeded forrásig. Majd egy edénybe öntesz tejet és teszel bele lisztet, csomómentesre kevered és hozzáöntöd a sóskához és forralod pár percig. Ja cukrot ízlés szerint tegyél bele.
2014. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos, én nem szoktam habarni. Minek egy egészséges, finom zöldséget tönkre tenni liszttel és olajjal?


Én felolvasztom, és annyi tejet adok hozzá, hogy megfelelő legyen az állaga. Kis cukor, ha kell neked, én nem szoktam, rántottával és főtt burgonyával fogyasztom. RÁntás és habarás nélkül.


Ősi magyar szokás a zöldségeket egészségtelen olajos, lisztes cuccal higítanni. Felesleges.

2014. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Spenótot lehet jól habarás nélkül elkészíteni. A sóskának nagyon intenzív az íze és finomabb habarással! Szerintem!
2014. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"egy edénybe öntesz tejet és teszel bele lisztet, csomómentesre kevered"


Na, ezt megnézem... :) Az életben nem lesz csomómentes. Fordítva csináld, liszt, és folyamatosan, kicsi adagonként hozzá a tej. (És kevés vízzel szoktam kezdeni, bár én tejföllel habarok.)


De nagy reményeket ne fűzz a fagyasztott sóskához, nekem fagyasztottból még nem sikerült ehetőt főzni. (Persze ízlések és pofonok, de én csak a frisset szeretem.)

2014. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok vitatkozni, de lehet csomómentesen elkészíteni.

Legegyszerűbben, úgy ,hogy egy csavarosüvegben készítjük el. Beletesszük a tejet lisztet és megrázzuk egy párszor és kész! Sok sikert! 60 éves nagyi

2014. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!