Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok mondani nagyon...

Tudnátok mondani nagyon egyszerű, és nagyon gyors ételt, amit egy 14 éves lány is el tud készíteni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és úgy gondoltam, hogy meglepem anyukámat egy vacsival a munkája után. Fogalmam sincs, hogy mit főzzek neki, ezért gondoltam itt bepróbálkozni. Tényleg nagyon egyszerű receptekre lenne szükségem, amit max. egy óra alatt össze tudok dobni. Előre is köszönöm, aki segít :)

2014. ápr. 10. 17:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Rakott Krumpli,nézd meg a neten,és gyorsan csináld meg.Anyukád biztosan örül majd neki.
2014. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzarvasLászló ***** válasza:
100%

Vagy valamilyen tésztát készíts ha azt szereti:


-vegyél egy spagetti vagy makaróni tésztát (rajta lesz az elkészítése). Én a makaróni tésztát jobban szeretem.

-vegyél 30-40 dkg darált húst (ha a hentesnek mondod, hogy mire kell akkor segíteni fog)

-vegyél 1 csomag bolognai vagy milánói port (a boltban segíteni fognak)

-vegyél 20 dkg reszelhető sajtot (ez általában trappista) vagy kevés parmezán sajtot (ez drága sajt de nem kell belőle sok, amennyibe a trappista kerülne annyiért érdemes ebből venni, nagyon finom intenzív az íze ezért nem kell belőle sok)


A fentieket másnak nem írnám mert én a hagyományos elkészítés híve vagyok. De most más a helyzet.


Mindegyikre (por és tészta) rá van írva a javasolt elkészítése, aszerint járj el.


Az egész megvan 30-40 perc alatt (és még sok mosogatni valód sem lesz).


Finom lesz,

sok sikert kívánok!

2014. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lepd meg barmikor ezekkel:

Tejberizs a kedvenc gyumolcsevel

Mikros bogres suti

Amerikai palacsinta

Tojasrantotta, amire reszelj sajtot, friss paradicsommal, uborkaval, paprikaval

Melegszendvics paradicsommal es mozzarellaval, a tetejen fuszerekkel

Tukortojas ketszersulttel es zoldsegekkel

Vanilias puding meggybefottel

2014. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!