Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok ajánlani jó pizzasütőt...

Tudtok ajánlani jó pizzasütőt 20-25 ezerért max?

Figyelt kérdés

Valami olyan kéne amiben jobb pizzát lehet sütni mint sütőben és inkább a rendelt pizzához áll közelebb mint az otthoni sütőshöz.


Képek meg minimális leírás alapján nem lehet megállapítani, hogy gagyi vagy tényleg igényes pizzasütőről van e szó, de talán itt tud valaki ajánlani tapasztalat alapján valamit. Az is jó ha használtan lehet beszerezni annyi pénzért.


Szóval a lényeg: jobb pizzát akarok sütni mint amit sima sütőben lehetne (tudom, semmiképp sem lesz olyan mint pizzériákban)



#pizza #sütő #pizzasütő #pizzakemece #pizza kemence
2014. ápr. 13. 15:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az egyértelmű hogy használtan, csak az a baj, hogy használtan is a legkisebb méret ilyen 50.000 körüli összeg.
2014. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Ebböl több féle van nekem kerek van :Nekem nagyon bevált.

[link]

2014. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az ipari pizzakemencékre gondoltam... Hanem az otthoni használatra szán pizzasütésre specializált sütőkre. Vannak olcsón 10ezertől már, csak nem tudom melyik jó.
2014. ápr. 13. 16:13
 4/22 A kérdező kommentje:

Egy kőlap 17ezerért? :S Nem tudom megérné-e. Max talán az alja ropogósabbra sül, de a többi része meg ugyan olyan.


Sokat számít egy ilyen lap?

2014. ápr. 13. 16:16
 5/22 anonim ***** válasza:

Ez akar jo is lehet teljesitmeny es felepites alapjan

[link]


De ki kell probalni

Ha nem jo 15 napod van indoklas nelkul visszakuldeni

2014. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
A pizza kőlapokat nem csak ipari használtra lehet venni: Van olyan is amit otthoni ,sütésre terveztek.
2014. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

vehetsz akármilyen követ, ha nincs hő a sütőben akkor a kő se lesz 400 fokos magától (485 fok az igazi olasz pizza sütéshez ajánlott hőfok)

a kő arra jó hogy elosztja a hőt szépen,

az biztos hogy javít a sütőben sült pizza állagán, de nem lesz olyan mint egy kemencés pizza

2014. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam! A kő segíthet, de nem éri meg megvennem, ha egyszer a sütő olyan amilyen.


Ez az Ardes 6110 Pizzasütő viszont nagyon szimpatikus, csak nem találok róla véleményt.

[link]


Nagyon hasonlít a G3 Ferrari-hoz, ami viszont biztos jó lenne, csak nem tudom honnan megrendelni úgy, hogy ne megyek 30 ezer felé. Ez 390 fokon süt!

[link]

Ez az Ardes mennyi lehet vajon?

2014. ápr. 13. 17:00
 9/22 anonim ***** válasza:

esetleg egy rendes udvari kemence teljesen kizárt?

ha magad csinálod kijön kb ennyiből és abban nem utópia a 450 fok

2014. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát ahhoz már csak egy családi ház kéne kertel :) Sajnos a konyhában kéne összehozni valami finomat.
2014. ápr. 13. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!