Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vastag oldalas sütőzacskóban...

Vastag oldalas sütőzacskóban sütve milyen lenne?

Figyelt kérdés

Még soha nem használtam sütőzacskót, de kaptam egy csomaggal, jó nagyok, szeretném kipróbálni oldalassal.

Milyen fűszerezést javasolnátok, és mennyi ideig kell benne sütni? kB 1 kiló a hús.



2014. ápr. 15. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Só ,bors ,fokhagyma ez a legegyszerübb.Darabold kisebb darabokra.

Tedd az oldalast a zacskóba. Kb 1-1,5óra mire megpuhul a hús. Ha puha hús vedd ki a zacskóból,és grill fokozaton kicsit pirits rá.

Pác oldalashoz.

Pác:

3evőkanál ketchup,

3 evőkanál szója szósz /sötét KINKOMANN márka/,

3 evőkanál édes CHILI SZÓSZ,

1 teáskanál /BBQ füstös por/ Magginak van ilyen,

3 evőkanál méz,

Minden alapanyagot kikeverünk 1 porcelán tálba, ebbe pácoljuk a szárnyakat. Egy vagy több éjszakára hűtőbe tesszük. Max 4 napot állhat a pácban!

BBQ Pác Oldalashoz

Hozzávalók

2 kanál olaj

1 nagy fej vöröshagyma

4 gerezd fokhagyma

1 evő kanál mustár

4 evő kanál barna cukor

1dl sör (barna)

2 evő kanál worcesterchire szósz

5dl kechap

A hagymát és a fokhagymát üvegesre pároljuk. Hozzáadjuk a cukrot, ha elolvadt a cukor hozzáadunk mindent. Nagyon lassú tűzőn KB 45perc ig. főzzük. Ha kihült beleforgatjuk az oldalas darbokat.

2014. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Só, bors, fokhagyma, kevés pirospaprika. Én meg dobok a zacskóba negyedelve vöröshagymát is.
2014. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. ápr. 15. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!