Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítetek Húsvétra?

Mit készítetek Húsvétra?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ma bográcsos halászlé lesz pontyból és rántott afrikai harcsafilé kukoricás rizzsel, zöld leveles salátából készült tejfölös salátával. Ma megsütöm még a kakaós-meggyes kavartat, krátert.

Holnap megsütöm a karamelltortát, a leveles tésztából sajtos rudakat csinálok frissen és lenmagos rudakat. Egybe fasírtot csinálok és úgy tekerem fel, hogy zöldségeket, (gombát, zöldborsót, kukoricát, kaliforniai paprikát, füstölt sonkát) teszek rá. Emellé majonézes krumplisaláta lesz, csinálok egy kis paradicsomból, paprikából és uborkából tejfölösen salátát mellé. Vasárnap megyünk anyósoméknál, ő rántott húst csinál, töltött káposztát, húslevest, és hangyácska sütit.

Ezért állítottam így össze a menüt, hogy ne legyen ütközés, ne együk mindkét helyen ugyanazt :)

2014. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A magyar konyhaval szoges ellentetben all az izlesunk,l egyik unnepre sem a szokasok szerint fozok, de azert leirom.:)

Holnap, ha jo ido lesz, grillezunk, vettem halat, gombat, sajtokat, es koktelvirsli is, mert azt is szeretjuk radobni a grillrei.Koretnek gorog salatat csinalok.

Vasarnap keszitek rizottot tenger gyumolcseivel, ilyet meg nem csinaltam, remelem nekem is jo lesz, mert etteremben nagyon szeretem.

Hetfon vendegek jonnek, de elotte etteremben eszunk, igy ebedet nem kell csinalnom. Keszitek viszont desszertet: repatortat es turokuglofot afonyaval.:)

A grillezeshez annyit, ha van otthon konyhai konnektoros kisgrilled, az is jo, ha nyitva van az ablak, nem lesz eros szag. Sajtokat, bagettszeleteket, melegszendvicset nagyon jo grillen sutni.

2014. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!