Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gerslit, ha be van áztatva,...

Gerslit, ha be van áztatva, ázás után mennyi ideig kell főzni, illetve, ha nincs beáztatva, akkor mennyi a főzési ideje?

Figyelt kérdés
Abban a vízben kell megfőzni a gerslit, amelyben ázott? Mennyi vízben kell főzni?

2014. ápr. 21. 12:36
1 2
 11/16 L Attila válasza:
Én úgy gondolom, ha valaki tanácsot vagy segítséget kér itt. Akkor a hozzászóló probáljon meg a legjobb tudása szerint válaszolni. Ne pedig viccelődni és ezzel félrevezetni a laikus érdeklődőt aki a jószándékú Tanácsokat várja tőlünk!! Ha Valaki szeret marháskodni viccelődni vannak erre alkalmas oldalak!
2015. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát igen. Néha felteszek egy kérdést és amikor látom, hogy jelzi a rendszer, hogy válasz érkezett, úgy örülök, aztán néha ez csak addig tart, amíg el nem olvasom a hozzászóló írását, ugyanis nem választ kaptam, csak butaságot.

Amikor valaki viccelődni szeretne, még az a legkevesebb, de volt már olyan is, aki komolyan zaklatni kezdett, durván.

Sztem sok pszichopata a gyékán próbálja meg kiélni magát.

Köszi Attila, hogy írtál.

2015. ápr. 5. 12:33
 13/16 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek Veled. Egyre elterjedtebb a rosszindulatú lepontozás, de a válaszok is nagyon eldurvultak.Egyesek a privát szférát sem kímélik, sokszor kell szembenézni,primitív, mocskos szájú üzenetekkel.

Pár éve nem ilyen volt a GYK. Az ember örömmel adott választ a kérdésekre, de, ami manapság megy, elkeserítő, méltatlan.

2015. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Mit tehet az ember? Elfogadom, hogy ők ilyenek. Kisebb szociológiai tanulmánynak is fel lehet fogni. ;-)

Ne vedd magadra, ha piszkálnak.

A pontozás... hát, igen, sokszor nem a válasz valódi értékét mutatja, hanem a pontozók elmeállapotát. ;-)

2015. ápr. 7. 12:17
 15/16 anonim válasza:
most akkor elmondhatná valaki azt is, hogy mennyi ideig kell főzni?? Áztatás nélkül? Ha egy óra akkor megőrülök
2016. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hú, én régen csináltam és nem is gyakran, de nem volt 1 óra szerintem, talán fél óra...


Azt olvastam, hogy nem annyira egészséges, emiatt nem "szoktunk rá".

2016. máj. 23. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!