Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elrepedt az üveg sütőtál...

Elrepedt az üveg sütőtál sütés közben. Ehető még ami benne sült?

Figyelt kérdés

Csak egy csík "tiszta" repedés látható, és nagyon finom cukkinis pite sült benne (nem leveses, tészta az alja), vajon mehetett üvegszilánk az ételbe?

Tapasztalt háziasszonyok, kérlek segítsetek! :)



2014. ápr. 21. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak valóban egy csíkban repedt meg, azt tiszta egyenes törésvonal szilánkmentesen. nyugodtan megehetitek, ami benne készült.
2014. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló, én is így gondoltam :)
2014. ápr. 21. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyétek óvatosanb, h
2014. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha roppanást éreztek, azonnal ki vele.
2014. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha csak repedt.
2014. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem meg a korondi cserépedényem repedt meg hajszálszerűen,tanácstalan vagyok,hogy főzhetek e benne,mert nem kaptam választ,pedig nagyon finom benne az étel.Tud valaki tippet adni,hogy főzhetek e benne?
2014. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Cserépedény tapasztalat: Párom Apukája évek óta egy hajszálrepedt római cseréptálban süt, semmi gondja tőle, nem tört még el... :)
2014. ápr. 24. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!