Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőzacskóba szeretnék húst...

Sütőzacskóba szeretnék húst sütni, tudom hogy egyszerü de én mégsem tudom hogy kell csinálni? Tálcára rakjam? Kell alá zsiradék? Meddig süssem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én már egy ideje azt használom.Szerintem nagyon jó.Nem kell alá semmi.Bezárod a hozzá adott gyorskötözővel és kész. Meg még késsel pár helyen megszurkálom kicsit,mert különben felfuvódik a zacsi.Tulajdon képpen mosogatni se nagyon kell utána ha nem lukad ki.Eltörölgetem és kész.Hogy mit meddig sütök benne az adott meg attol is függ hogy hány fokon sötöm.Sem olajat sem zsirt nem használok azóta.Csak ajánlani tudom.
2010. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni hogy hát természetesen sütő tepsit használok.Olyat amiben amugy is sütném.
2010. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem.Mondjuk csirkecombokat sütnék.Mivel fűszerezzem?Sajnos előre gyártott fűszereket nem tudok használni,mert laktózérzékeny vagyok,és az olyanok mint a "magyaros fűszerek","sertéssültek","görög füszerkeverék"stb....ez nekem tilos!Majoranna,kakukkfű ilyenek jöhetnek,csak nemtudom mi illik hozzá.
2010. dec. 16. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam használni fűszerkeverékeket.A Te helyedben csak simán megsóznám.Ugy is nagyon finom lesz.
2010. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy tegyél be mellé pár szelet hagymát meg egy két szelet paradicsomot.Én még így nem próbáltam de legközelebb úgy csinálom.Meg a foghagymát se hagyd ki.
2010. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fokhagyma.
2010. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!