Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valami nagyon egyszerű...

Angi11 kérdése:

Van valami nagyon egyszerű anyák napi reggeli?

Figyelt kérdés
Sürgős!! Már minden ajándékot kitaláltam azt is,hogy reggel bemegyek a szobájába valami finom reggelivel, és úgy keltem őt.Holnap lesz anyák napja 11 éves vagyok,sütni-főzni nem tudok.De megpróbálhatom :) De ha lehet valami olyan reggeli kéne amihez nem kell sütő,gáztűzhely.ha van valami ajándék adási ötletetek,szvesen elfogadom :) Mint a szövegből kiderülhetett 11 éves lány vagyok :) a válaszokat előre is köszi :)
2014. máj. 3. 12:11
 1/8 anonim válasza:
A legegyszerűbb: szendvics. Felturbózva. Díszítheted zöldségekkel, ketchuppal, ilyenekkel. Ha ez túl egyszerű, csinálj rántottát, az nagyon egyszerű.
2014. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Ez most jól jött azt hittem nem érkezik válasz holnapig :) Nagyon köszi!!
2014. máj. 3. 12:26
 3/8 anonim válasza:

Szia :)


Én is ezt fogom csinálni anyukámnak. Én baronos tojásrántottát fogok csinálni, valamint csináltam banános fagyi, és a fagyihoz bögrés sütit is fogok sütni.


Enne biztos fog örülni.

2014. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is :) A fagyi egy jó ötlet :) Megcsinálom :)

Hogy lehet bögrés sütit készíteni?

2014. máj. 3. 12:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha egyszerű akkor megcsinálom :)
2014. máj. 3. 12:33
 6/8 anonim válasza:

útolsó válaszoló vagyok, és én így szoktam : 4 ek liszt

1 kk sütöpor

4 ek porcukor

2 ek sima kakaópor

1 db toás

3 ek tej

3 ek olaj

és az egészet öszekevered, és berakod 4 percre a mikrób.

(ez anyukám kedvence)

2014. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :) ez meg nagyon jól jön :)
2014. máj. 3. 13:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem sikeres lesz :) csinálok neki egy képeslapot,szedek szirmos virágot a réten,kitakarítom a lakást, és elszórom, őket :) majd a reggelit az ágyba viszem :) azzal keltem anyuci szívem :)S mielőtt felkel a nap kap zabpelyhet s kedvence a kefír,az is kap! megcsinálom a bögrés sütit,és veszek neki valami jó csokit.És mikor meglátom,hogy anya ott áll, akkor Raffaello-t veszek neki, mert az többet mond minden szónál :) gyakorolom a rímeket, mert a képeslapra is kell írnom :)
2014. máj. 3. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!