Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Chilis babot le lehet fagyaszt...

Chilis babot le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Még sosem fagyasztottam le ételt. Ha le lehet,akkor csak simán beleteszem éthordóba,és mehet a fagyasztóba ? Ha szeretném megenni a napokban,akkor ha kivettem ,elég ha megmikrózom egyből , vagy meg kell várnom míg kiolvad magától ,és csak utána mikrózom ?
2014. máj. 4. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, le lehet fagyasztani. Akkor adagokat csomagolj egybe, amennyit egyszerre meg fogsz enni. NEm tudom, milyen ételhordód van, de sokkal jobb, ha müanyag zacskóba vagy jól zárható dobozba teszed és úgy fagyasztod.

Amikor enni akarod, elötte vedd ki a fagyasztóból és melegítsd fel. Lehet azonnal is mikrózni - de akkor többször át kell keverni, hogy egyenletesen melegedjen, vagy elöször vársz, amíg kiolvad és utána melegíted.

2014. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán lehet fagyasztani, de jobb , ha megvárod míg kienged, mert fagyosan nagyon körülményes a mikrós kiolvasztás. több szakaszban kell és mindig kutyulni kell közben.

Az a legjobb, ha este kiveszed normál hűtőbe, és másnap melegíted akár gázon, akár mikróban.

2014. máj. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!