Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megmaradt egy db kínai kel-em...

Megmaradt egy db kínai kel-em . Le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem lesz jó. de nyersz pár napot ha hídeg vízes tálba rakod ,úgy hogy az alja érjen félig a vízbe. naponta cseréld a vízet. amikor cseréled a vízet kicsit tartsd hídeg víz alá a kínai kelt.
2014. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy nylon zacskóba szoktam betenni a hűtőbe, ha nem fogyasztjuk el azonnal, 1 hétig is friss marad.
2014. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én múltkor lefagyasztottam, kár volt :( semmilyen ízű izé lett belőle.
2014. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Már tegnap is volt egy ilyen kérdése, akkor is kötőjelet tett a kel után. De minek? Amúgy ha a tegnapi tanácsok alapján nem sikerült felhasználni, akkor dobd ki, mert a fagyasztástól szottyadt és élvezhetetlen lesz, ha kiengeded. Ha SAJNÁLOD kidobni, akkor keress meg priviben, és kifizetem neked azt a 200 forintot, amibe került. Így már nyugodtan kidobhatod.
2014. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első pár normális választ :) Akkor feleslegesen nem fagyasztom le . Utolsó , bunkóskodni ne velem kezdj el jó ? Amúgymeg,aki a kicsit nem becsüli.... De nyugodtan utalhatod is nekem a 200-ft-ot...szerintem manapság sok kicsi sokra megy....
2014. máj. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!