Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütik vannak, amiknek...

Milyen sütik vannak, amiknek ugyanolyan jó ízük lesz 1-2 nap múlva is?

Figyelt kérdés

Barátomnak szeretnék sütni, de mindig 11re jön hozzám, és míg elkészülök, meg minden.. Előző nap szeretném megcsinálni.

Muffinra gondoltam.. Az milyen lenne szerintetek? Nem lenne rosszabb másnap?


2009. dec. 26. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Támadt egy jó ötletem!

Muffinokra ráírom 1-19ig a számokat (19 éves lesz) olyan keverékkel, amit mézeskalácsokhoz is használnak. Ehhez mit szólnátok? Bocsánat, ha sok a kérdés.. Csak tanácstalan vagyok. Most sütök férfinak először.. :)

2009. dec. 26. 20:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tejszínhabos süteményeken kívül a legtöbb finom másnap is.Sőt valamelyiknek kifejezetten jót tesz ha áll egy kicsit.És azt hiszem a muffinnal nem fogsz mellé. :-)A gyümölcstorta jellegű sütemények se rosszak, mivel azoknak is kell állni hűtőben, hogy hűljön.Ha szereti a párod a joghurtos sütiket, azt is készíthetsz,hiszen azoknak is kell egy éjszaka.Legalább is amikkel én találkoztam, azokhoz ezt írta a recept.
2009. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami egyszerűt szeretnék, csak muffint tudok sütni eddig.. :( De lehet, addig megtanulok:D Köszi a tippet, holnap azt hiszem elleszek. :)
2009. dec. 26. 21:29
 4/4 anonim válasza:
a brownie 2-3 nap után is ugyanolyan finom és nagyon egyszerűen elkészíthető ^^,
2009. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!