Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segithet ez kicsit a fogyásban...

Segithet ez kicsit a fogyásban nekünk? Mit lehet még kitalálni?

Figyelt kérdés

A férjem és én is olyan családból jővünk ahol minden hétvégén volt -van sütemény akár többféle is.

Eddig én is ezt csináltam ,és ketten simán megettük amit sütöttem a hétvégére(még nincs gyerekünk). Kicsit mind a ketten szedtünk fel magunkra az elmult 3évben. Sajnos a rendes rendszeres étkezés nem fér bele az időnkbe van amikor csak este 9 után jutunk a vacsorához ,és csak reggeli volt előtte.

Arra gondoltam ,hogy nem sütők sütit mert ha 1 nagy tepsivel csinálok az is elfogy : Inkább ha veszünk helyette 1-1 db sütit a cukrászdába.


2014. máj. 9. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát egy tepsinél mindenképpen kevesebb 1-1 szelet süti :)

Azért gondoljátok át az egész életviteleteket- ami az étkezéseket illeti- és lehet, hogy ott is kellene valamit változtatni.Valami megoldást keresni kellene, hogy ne 9-kor legyen a vacsora, ami gondolom bőséges is, az egésznapi nemevés miatt.

2014. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát fogyni ettől nem fogtok, de ha nem híztok már az is valami.
2014. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!