Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnék valami csipős...

Szeretnék valami csipős különlegességet főzni. Tudnátok írni, linkelni receptet?

Figyelt kérdés
Bármilyen étel jöhet, csak csípjen :)

2014. máj. 11. 12:43
 1/7 gömbicica ***** válasza:

miért kell különleges?

egy gulyáslevest, egy lecsót is lehet olyan brutál erősre csinálni, hogy csak csuklik az ember :-)

csinálhatsz illatos omlós csirkét és csinálj mellé chilis mártogatóst :) hozzá rizs :_) oszt kész gyorsan megvan.

de van kész chilis cucc is. én tán az aldiban vettem.

2014. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pont holnap készítek :)

csirkeszárnyakat lekenem mézes-erős pistás keverékkel és úgy sütöm meg, imádom :)

2014. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Azért kell különleges, mert évfordulóra főzök, és a barátnőm imádja a csípőset.

2014. máj. 11. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nagy kedvencünk az indiai vindaloo, ha szeretitek a nemcsak csípős de intenzív fűszeres kajákat, ajánlom ezt, borzasztó egyszerű elkészíteni, különleges és csííííp :)

Gyakorlatilag olyan mint egy sima pörkölt (én marhahúsból szoktam), a titka a fűszerkeverék, én ezt használom: [link]

Mellé rizst főzhetsz, de még jobb a naan kenyér, ezt is nagyon egyszerű elkészíteni, neten van hozzá csomó recept.

2014. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gömbicica ***** válasza:

azért arra kiváncsi lennék, hogy mifrancért lettem lepontozva a


"...készits illatos omlós csirkét és csinálj mellé chilis mártogatóst :) hozzá rizs :_)"


Nah ezzel mi a baj???


De ha annyira mester vagy, meglepetést akarsz szerezni, különleges kell, akkor tessék:


[link]

2014. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le....
2014. máj. 13. 18:20
 7/7 gömbicica ***** válasza:

Bocsi Kérdező :-) olyan voltam mint a sértődős kisgyerek. mi? :-D

Végül is annak szólt a kérdés, aki lepontozta :-)

Remélhetőleg sikerült valamit már kitalálnod :-)

2014. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!