Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kaja illik szilveszterre?

Milyen kaja illik szilveszterre?

Figyelt kérdés

emberre nem buli.

receptet is kérek


2009. dec. 28. 19:11
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én egyszer egy összejövetelre kaszinótojást csináltam, nagy sikere volt, mind elfogyott. :-)
2009. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

én vagyok a hidegtálas válaszoló.:)

Leírom én miket fogok csinálni: kukorica-,franciasaláta,kaszinótojás,juhtúróval vagy tormával töltött sonka,baconba göngyölt aszalt szilvás csirkemell(hidegen).Lehet még kis szendvicsfalatkákat,sajtfalatok.Remélem most többet segítettem.

2009. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Malacsült, kukorica saláta, kocsonyát is akartam de túl meleg van majd ha hideg lesz megfőzöm. Lencsefőzelék sonkával. Most csak ennyi, de szoktam még szendvics falatkákat, őzgerincben aszpikost, tojáskérmmel töltött paradicsomot, paprikát, töltött húst. És túrós pogit meg ropogóskát sütök sós sütinek. Régebben sokkal több félét csináltam mióta kisbabánk van és itthon vagyunk kettecskén azóta kevesebbet készítek.
2009. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lencselevea, bőrös karaj kolbászal töltve, majonézes krumplisali, fasirt gólyok fogpiszkálon, pogi, kaszinótojás, sonkatekercs, könnyű és mutatós. Töltött gomba (túrót 25dkg, 1 tubus natur sajtkrémel, fűszerekkel kikeversz gombákban töltöd sajttal megszórod olajozott tepsin 20 percig sütöd) A tölteléket mehet pariba, fött krumpliba...
2009. dec. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! nem tudom szeretitek-e, de nálunk a tatárbifsztek a fő menü minden szilveszterkor.Középre teszem a nagy kupac husit, két kenyérpirítóval is alig győzzük , úgy falják még az ifjak is.ezzel általában mindenki teletömi a hasát, lehet rá inni is rendesen.éjfél előtt töltött

karajból hidegtál, majonézes krumplival.

üdv:-e-

2009. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
20:22-es válaszolónak csak annyit, hogy a netről énis tudok keresni azért, hogy itt genyázzon azért ne írjon
2009. dec. 29. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!