Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eper felhasználására kérek...

Maja51 kérdése:

Eper felhasználására kérek tippeket. Valami finomat, különlegeset szeretnék belőle. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A túrótortához nagyon jól megy, én gyakran csinálok olyat, amit kívül-belül eperrel díszítek :) Ezen kívül eperkrémleves jutott még eszembe:)
2014. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Epres mascarponetorta, csokiöntettel

Bazsalikomos eperleves

Epres bruschetta

Félbevágott, sült eprek pl. mézzel, dióval töltve (génmanipulált spanyol eper előny :)

Habtejszínnel töltött eprecskék (tetejét levágod és kikanalazod a belét, szintén génman. epreknél nyerő)

Diós morzsában sült brie sajt epermártással

Epermártásos pulykamell vajban párolt brokkolival

2014. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
epres brownie, epres gyümölcsjoghurt torta
2014. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem az epret, ebben a szezonban nalam a csapbol is az eper folyik, rengeteg szuper receptet elkeszitettem mar az evek alatt, de ezek annyira izlettek, hogy egesz evben, akar fagyasztottbol is orommel keszitem:

Eperhab

Eperszufle

Epres millefoglie

2014. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eperfagyi, kell hozzá 1 natur joghurt, 1 kis doboz tejszin, kevés cukor. Mélyhűtőben 1-2 óra alatt fagyi állagú lesz.
2014. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippeket!
2014. máj. 25. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!