Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnap én főzök a családnak...

Vasárnap én főzök a családnak (kb.10 fő), mi legyen a menü?

Figyelt kérdés
Előételnek gondoltam sajttálat, mert mindenki imádja. Levest még nem tudom. Főételként lesz vadas, bolognai és tejszínes szósz spagettivel. Desszertem sincs.
2014. máj. 27. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Deszert : Epres tiramisu ,Eperes csokis charlotte torta

Marha húsleves: ebből tudsz vadast készíteniúgy csináld ,hogy fött hús is maradjon a leves mellé.

2014. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt a tavasz, mindenképp valami friss zöldségből készítenék levest: borsó, karfiol, karaláb????

Desszertnek kehelybe raknék földiepret cukorral, a tetejére tejszínhabbal. Most úgyis az epernek van szezonja, és ráadásul így nem is kerül sok időbe elkészíteni! :)))

2014. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tiramisu hétvégén volt, azt most kihagyom, de akkor valamilyen epres dolog lesz. A vadas nyúlból lesz. Levesként esetleg egy kis tyúkleves gombával, borsóval stb.?
2014. máj. 27. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Tyúk húsleves az jó lesz

Deszertnek én : palacsinta torta: [link]

Úgy szoktam csinálni,hogy szép színes legyen puncs és ét csoki illetve vanilia pudingal töltöm meg és ezt rakom sorba: Tejszín habbal tálalom.

2014. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A sajttal nehez kezdes, en a legvegere hagynam gyumolcsokkel talalva, a desszert egy lehetosegekent. Nem jo, ha a legelso fogassal mar dugig lesz mindenki.

A foetel akkor teszta, a martasok itt is tartalmasak, levesnek valami husmenteset keszitenek:brokkolikremleves, paradicsomleves, zellerkremleves, gombakremleves, zoldsegleves.

Desszertnek, a sajttal melle, egy konnyebbet keszitenek szinten: vaniliafagyi eperontettel, panna cotta, eperszufle, epres alomdesszer

2014. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Desszertnek én epres-túrós charlotte tortát csinálnék a helyedben.

Ez egy nagyon könnyű és nagyon finom édesség.

Ráadásul a kinézete is extra.

Olyan lesz mint egy félgömb.

Én mindig sikert aratok vele.


De csinálhatod bármilyen gyümölcsből, fagyasztottból, kompótból vagy frissből.

Én már csináltam málnásat, erdei gyümölcsöset, barackosat, ananászosat is. Mind mennyei.


Itt a recept:

[link]


Sok sikert!

2014. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eperleves volt pirított mandulával, nyúlból vadas, bolognai, tejszínes gombás spagettivel és somlói.

2014. júl. 28. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!