Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen konyhai műveletet...

Milyen konyhai műveletet utáltok a legjobban sütés-főzés közben?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, krumplipucolás, panírozás, mosogatás,... és ezernyi dolog van/lehet , ami utálatos számunkra.

csak kíváncsi vagyok, mások hogy vannak ezzel.



2014. jún. 25. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Amit nagoyn utálok, azt nem csinálom :) Pl. sosem panírozok, a krumplit csak akkor hámozom, ha muszáj (a héjában sültet sokkal jobban szeretem, általában csak megmosom és ledörzsölöm kicsit). Tésztát sem gyúrok, dagasztok - a férjem viszont ezt nagyon szereti, úgyhogy ő a kenyér-és tésztafelelős, nagyon jól csinálja :)


Régebben nagoyn utáltam a gombát megpucolni - lehúzni a külsejét és kikaparni a spóratokokat, így tanította édesanyám - így inkább nem is igazán ettem gombát. Szerencsére azóta rájöttem, hogy a gombát igazából csak folyóvíz alatt kell megmosni, és egyáltalán nem kell pucolni szinte.


Szintén utálom a húst feldolgozni, ezt is többnyire a férjem csinálja, őt nem zavarja. Mondjuk én nem is eszem, szóval...

2014. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Utálok krumplit és egyéb zöldségeket pucolni. Béna vagyok hozzá. :DD Minden mást elviselek, megcsinálok. :)
2014. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
krumpli, répa, zeller hámozás, nekem ezek a legőrjítőbbek
2014. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit kifejezetten utálok, az az olajban sütés, de attól még néha csinálom. A másik, amit utálok, az a főzés utáni mosogatás, ez sokkal rosszabb számomra, mint bármelyik egyéb művelet.
2014. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hja tényleg olajban sütni is utálok (az otthon ugye bevett 15 centi mély olajban sütésre gondolok), azt sem csinálom :D Helyette mindent sütőben vagy serpenyőben, minimális olívaolajjal vagy szezámolajjal, tökmagolajjal stb.


A mosogatást is szívből gyűlölöm, de szerencsére már van mosogatógépünk :) Maga a megváltás :D

2014. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen a mosogatást.
2014. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Most a meggymagozás az aktuális, nagyon unalmas és ragad minden. Az apró csicsóka hámozása is idegőrlő tud lenni.

Ezen kívül egyértelműen a mosogatás volt a legrosszabb, de éppen ezért befektettem egy mosogatógépbe, megérte.

2014. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
A törölgetés az egyetlen ilyen dolog.
2014. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Panírozást, mert hatalmas koszt csinál.


Zöldségpucolást csak addig utáltam, amíg vidéken éltem saját kerttel, pincével. amióta panelben vagyok, és megveszem a piacon a szép zöldséget, azóta nincs vele gondom :)

2014. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Csak a mosogatást.
2014. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!