Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fényképes tortát készítenék...

Fényképes tortát készítenék szülinapra. Az ostya alá kell krém?

Figyelt kérdés

Egyik cukrász ismerősöm megcsinálja nekem a fotó nyomtatást ostyára. A tortát én készítem el.

Az lenne a kérdésem, hogy az ostyát a piskótára rakjam rá, vagy mint a fondantnál, kell a piskóta és az ostya közé egy krém réteg?

2 nappal a nagy nap előtt készülne el, és félek, nehogy az ostya magába szívja a nedvességet és torzuljon a fotó. Vagy az nem fog?


2014. júl. 1. 10:04
 1/4 anonim válasza:
50%
Szerintem a krém nem lenne elég "biztos talaj" az ostyalapnak. S lehet hogy tényleg magába is szívná.Esetleg egy lehelet vékony réteget tennék alá a helyedben :)
2014. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Írd be a googleba, hogy " fényképes torta házilag ) ott minden kérdésedre találsz választ korrektül. sajnos nem sikerült idemásolnom.

De a cukrász ismerősöd is megerősítheti.

2014. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. De nekem van itt egy kis ellentmondás: "A kész torta tetején simára kenünk valamilyen krémet, célszerű azt használni amivel maga a torta is töltve van."

Majs pár sorral lentebb: "A lényeg hogy a tortánk teteje sima, valamint szilárd legyen a krém, hogy az ostya ne szívja fel a dresszinget ."

2014. júl. 1. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Vékony rétegben kend a sima piskótalapra a saját krémet, és teljesen simítsd el, hogy egyenletes legyen. úgy lehet szépen rápasszítani az ostyalapot.

Nem fog elázni, nem kell aggódnod, ki van ez találva. az viszont fontos, hogy körbe le legyen fogva, mert száradáskor felkunkorodhat.

Sok sikert :)

2014. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!