Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sűrű pudinggal, lehet muffint...

Sűrű pudinggal, lehet muffint díszíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon kezdő vagyok a konyhában, az első muffinomat fogom elkészíteni :) Az lenne a kérdésem, hogy sűrű pudingot lehet e használni a tetejére díszítésnek? Ha igen milyen arányban készítsem el? (pl. 1 csomaghoz csak pár evőkanál tejet adok, vagy 2csomagból csináljam ) Köszönöm :)

2014. júl. 3. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Csinálj valamilyen vajkrémet, az se bonyolultabb.
2014. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Pudinggal tolteni lehet nagyon jol, ilyenkor en egy csomag pudingport 4dl tejjel keszitek el, es a vegen habverovel habosra keverem.

Disziteni altalaban desszertkremmel vagy vajkremmel szoktak, ami rogton tartja a formajat a suti tetejen. En egyiket sem szeretem, ezert vagy alaposan atkevert nutellaval, vagy izesitett Philadelphia kremsajttal diszitek, de volt hogy keves mogyorovajat kevertem kremesre daralt mogyoroval es mandulaval, az is nagyon finom. Csak ilyenkor nem art, ha a muffin konnyu tesztas, mert kremek nagyon tomenyek.

Diszithetsz egyebkent eloszor tejszinhabbal, csokicseppel, kandirozott gyumolcsokkel, cukormazzal es cukorgyongyokkel ha szereted. Vegtelen lehetoseg van.

2014. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben nem használnék pudingot díszítésre, inkább vajjal,porcukorral kikevert krémet.
2014. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem.krémmel :)
2014. aug. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!