Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit gondoltok erről az ételről...

Mit gondoltok erről az ételről? Ti hogyan készítenétek el?

Figyelt kérdés

Paradicsomos csirke rizzsel.

Még soha nem csináltam ilyet... de jól hangzik. Csirkehúst gondoltam pörkölt szerűen megcsinálni, egy kis paradicsompürével, és pergős rizst csinálnék mellé répakockákkal. Csak fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá. Ti hogyan készítenétek el? Vajon finom lehet?

És esetleg még annyit, hogy szerintetek milyen előétel, sali illene hozzá?



2014. júl. 10. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Jó az elképzelés, ha szereted a paradicsomosat. én inkább lecsósan készíteném, de, hát nem ez a kérdés :)

Előételnek valami semleges krémleves passzolna, sajtkrém, vagy kukoricakrém, esetleg brokkoli, cukinnikrémleves, pr. kenyérkockákkal vagy sült baconnal.

Saláta a paradicsomos mellé szerintem nem kellene.

2014. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Vasárnap csináltam hasonlót:

- a csirkét natúr megsütöttem

- lecsót csináltam friss paradicsom-zöldpaprika-hagyma felhasználásával. Amikor a cikkekre vágott paradicsom haja már el kezdett pöndörödni, akkor beleraktam a sült husit és egy kicsit még rotyogtattam.

- a főtt rizst leszűrés után pici zsíron átforgatva, sóval-borssal apróra vágott petrezselyemmel volt a köret.

Persze, ha a zöldséget (+esetleg még zöldborsót is) külön megpárolod, és azt is a főtt rizshez kavarod, nagyon is fincsi lesz!

2014. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem , a csirke húst ledarálnám, és húsgombócokat készítenék belőle, /megpirítom a húsgombócokat/ és belefőzném a paradocsomos szószba. Mellé pedig főt krumplit tálalnék.
2014. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a rízs nem megy a paradicsomos szószhoz. inkább burgonyát adnék mellé.
2014. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát nemtom hogy én hogyan készíteném el.De! énmost ezek alapján meg éheztem és most ilyet akarok enni.. :( :S :D
2014. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!