Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 17éves vagyok szeretnék...

17éves vagyok szeretnék megtanulni főzni! Kérhetek itt tanácsott!?! Kérlek mintha a lányotoknak válaszolnátok ugy irjatok köszönöm!

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.Kérhetsz itt tanácsot :)
2010. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze. Mondd, mit szeretnél főzni?
2010. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
oké:)de mi a kérdés?:D
2010. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogy tanulhatok meg könnyen és melyik a könnyű ételek??
2010. jan. 7. 19:50
 5/14 anonim ***** válasza:
én úgy kezdtem, hogy nézegettem az interneten recepteket, és ahol egyértelműen le volt írva, hogy hogy készítik, annak neki álltam.. szóval nem azt ahol azt írták hogy só, vagy egy csipet, hanem rendesen le volt írva, hogy egy kávéskanál só:)))) szerintem egyszerübb lenne, ha mondjuk kinéznél valami receptet, és ahhoz kérnél segítséget:) ha elakadsz.. [link]
2010. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van egy olyan oldal hogy " főzni akarok.hu" .Nézd meg szerintem jó.Egyszerű ételek és vannak videoreceptek is.
2010. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"Jaaajj Buksikáám, már ezerszer elmondtam, hogy csináááld!!"
2010. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajna anyukám meghalt és azért nem tok még fözni mert eddig nagyon rossz állapotban voltam!Köszönöüm a segitséget
2010. jan. 7. 21:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Először is részvétem! Az én anyukám is meghalt, csak én akkor már asszony voltm. És 30 éves de mégis fáj a mai napig is. Úgyhogy megérelek és együtt érzek veled. Viszont jó lenne ha írnál konkrétumokat. Hogy milyen ételeket szeretnél megtanulni főzni. Miket szeretsz? Miket főzött gyakran az édesanyád? Nekem rengeteg receptem van, és úgy leírva ahogyan anyukám szokta. A férjem volt olyan drága és felrögzítette egyszer az összes receptes füzetemben található receptet.

Úgyhogy én nagyon szívesen segítek neked akár priviben is küldhetek neked recepteket, csak nagyjából írd meg hogy mégis milyen ételek legyenek. Írj ide ha segíthetek. És próbálj megnyugodni! Tudom nagyon nehéz de kitartás!

2010. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én horváth ilona könyvével kezdtem, mert elég alap ételek vannak benne + mindig hozzákerestem a neten.

www.desszert.eu itt lépésről lépésre le van írva elég sok étel képekkel együtt.

2010. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!