Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen hidegtalat keszitsek?...

Milyen hidegtalat keszitsek? 22. szulinapomra varok par ismerost. Kb 8-an lennenk.

Figyelt kérdés

Nincs kedvem ilyen nagy vacsoraval eloallni, hidegtalra gondoltam ( szendvicskremes kenyerdarabkakra gondoltam, meg valami hasonloakra)..

segitenetek valami otletekkel?

elore is koszonom


2010. jan. 9. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
francia sali.sonkatekercs,nem bonyolultak de annál finomabbak:)
2010. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi szilveszterre vittünk miniszendvicseket. Fasírtot sütöttünk, de jól kilapítottuk őket, és bagettszeletekre raktuk sajtszeletekkel, olívával. Nagyon mutatósak. Ugyanígy lehet bagettből mini szendvicseket csinálni akár felvágottal, zöldségekkel, sajttal.
2010. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 igabcsy ***** válasza:
100%

Készíthetsz nagyon egyszerű, és finom falatkákat, ráadásul más, kicsit érdekes ízvilággal.

Mindenki azt fogja kérdezni, mivel kented meg ezeket??


A kencéhez:

20 dkg fetasajt

kb. 2-2,5 dl olívaolaj

2 gerezd fokhagyma

1 kávéskanál erőspista (elmaradhat ha nem szeretitek a csípőset)

ízlés szerint oregánó, bazsalikom, rozmaring


A fetasajtot vágd kisebb darabokra és a többi hozzávalóval együtt turmixold össze. Só nem kell bele, mert a feta elég sós. Az olívaolajból annyit használj, hogy a végén kb. olyan legyen az állaga mint a kőrözöttnek.

Ezzel kend meg a kiflikarikákat, és tegyél mindegyikre egy fél szem koktél paradicsomot vagy egy karika uborkát, amit egy fogpiszkálóval rögzíthetsz.

2010. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Francia saláta, ilyen kis fasirtocskákkal.
2010. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek, tok jo otletek!

tudtok valami szalamival valo variaciokat?

2010. jan. 9. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én épp most csináltam a holnapi szülinapomra: főtt tojás,gépsonka (v. főtt,füstölt tarja),sajt (lehet füstölt is, ha a felvágott nem az) majonéz.

Lereszeled a dolgokat (ezért kell egészben kérni a gépsonkát, bár én most füstölt tarját vettem a füst.íz miatt, amit apró darabokra vágtam), rétegezed üvegtálba: sonka,majonéz,tojás,só,majonéz,sajt,megint sonka stb. a tetejére sajt.

Piritóssal nagyon finom.

2010. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi es boldog szulinapot :*
2010. jan. 9. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
köszi, neked is:)
2010. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szilveszterkor nálunk volt 3 fajta rántott hús, majonézes-főtt-tojásos saláta, francia saláta, és több tálcányi vendégváró falat, ami úgy néz ki hogy fogpiszkálóra felszúrsz 1 kenyérkockát, 1 szelet savanyú uborka, fél fasírtgolyó, és 1 kocka sajt.


Valami hasonló volt csak más sorrendben:


[link]

2010. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3 fajta rantott hus? hogyan?
2010. jan. 10. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!