Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen egyszerűen elkészíthető ételt, ami felszolgálható szülinapi vacsoraként?

Figyelt kérdés
Hét közben nem lesz időm 3 fogásos menüt készíteni, tortával, ezért kérek tanácsot. Hátha valami eszünkbe jut...
2014. aug. 7. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mostanában ezeket készítettem ünnepi alkalmakra, egyszerűek, gyorsan készen vannak (ill. elő lehet őket készíteni) és mindegyik isteni finom:


[link]


[link]


[link]

2014. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor nincs időm, én általában a tepsiben elkészíthető ételeket szoktam előnyben részesíteni. Pl sült csirkecombot befűszerezek rá tejföl, sajt be a sütőbe, köretként rizibizi vagy krumplipüré. Mellé kovászos ubi. Tortát veszed vagy sütöd? Gyümölcstorta például gyorsan elkészíthető, de egy egyszerű csokitorta sem túl időigényes.
2014. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elírtam, szóval a nyers csirkecombot kell befűszerezni, bocsi :)
2014. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A desszert vagy torta legyen hidegen keszitheto, igy megcsinalhatod hamarabb!

Levesnek hideg kremlevest keszits, zoldsegbol vagy gyumolcsbol, csak egy botmixer kell hozza es nehany perc alatt megvan az isteni leves.

Foetelnek az unnepelt kedvence lenne a legjobb, arra szanj a legtobb idot. Leves helyett legrosszabb esetben hidegtalat is keszithetsz sargadinnye es sonka felhasznalasaval, esetleg mirelit fasirtgolyokat fogpiszkalora szurva koktelparadicsommal es egy szem olivabogyoval.

2014. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!