Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen főzőalkalmatosságotok...

Milyen főzőalkalmatosságotok van otthon? Gáz, villany vagy kombinált? Régi vagy új?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Melyik a jobb? Melyik a gazdaságosabb?
2014. aug. 12. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Régi, gáz. A villanytűzhely jobb, ha precizitást igénylő kajákat akarsz megcsinálni benne. Pontosabban tudod szabályozni a hőfokot, a sütés irányát, van légkeverés stb. Amire én használom, arra teljesen jó a gázsütő is.

A régiek nekem mindig megbízhatóbbnak tűnnek, ezért nem szeretném lecserélni. Gazdaságosságról nem tudok nyilatkozni, az indukciós platni a leghatékonyabb, de én a platnin is a gázt szoktam meg. Szerintem nincs egyértelmű jobb/rosszabb.

2014. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kombinált. Gázon a legjobb főzni, de a villanysutoben meg nagyon szép sütiket lehet sütni, valahogy másképp sül benne a süti, meg hamarabb is. Én nagyon szeretem, bár a gázsütő lehet takarékosabb.
2014. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

főzőlap gáz, sütő villany+hőlégkeverés.

Régen villanyplatnin főztem, akkor szerettem, de mióta van a gáz (és megtanultam begyújtani :D ) azóta le nem cserélném. Sokkal gyorsabb, kevesebb energiát pazarol.

Régebben használtam gázsütőt is, na azt nem szerettem, bár elég régi volt, lehet az volt a baj. 2 fokozat volt rajta: süt - nem süt. Nem is használtam sokszor, épp emiatt.

2014. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is a kombinálton gondolkodom. Lehet drágább a villanysütő, viszont ahogy írtátok szebbek a sütik és egyenletesebben sülnek, a gázlap viszont gazdaságosabb.

Köszönöm mindenkinek!

2014. aug. 12. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Kombinált, Gorenje, 3 éves, szeretem.
2014. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Szerintem ha minden nap is sütsz, akkor sem olyan vészes a villany. Nem ez fogja földhöz vágni az embert, hacsak nem azzal fűtesz.
2014. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem sütök minden nap természetesen. Max hétvégén, pizza, langalló, süti, ilyesmik.
2014. aug. 13. 08:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem cserélném el a kombi tűzhelyemet semmiért. Imádom. Electrolux.:-))
2014. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!