Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek, amit bevihetünk a...

Mit főzzek, amit bevihetünk a céghez ebédre? Este csinálnám szóval ne tartson sokáig, ne legyen a hagyományos rizs, krumpli stb. dolog, finom, laktató legyen és ne túl drága.

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olaszos tésztát vagy vegyes zöldséges krémlevest szoktam csinálni.Mindkettő gyorsan elkészül és másnap is fincsi.Mindkettőre illik a reszelt sajt,ami másnap a mikróban rá is olvad.
2010. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem francia saláta, mondjuk én most arra vagyok rákattanva, de az 1-2 szelet kenyérrel vagy husival is finom szerintem. én 700ért vettem egy kilo alapot+majonéz meg tejfől..nem tragikus
2010. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majonézes krumplisaláta(krumpli, hagymakarika, tejföl, majonéz)? csak mondjuk tegyél hozzá felkockázott parizert vagy felkarikázott virslit, hogy még laktatóbb legyen
2010. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csirkeszárny-comb fűszerezed sütöben fél óra alatt kész mellé tört krumpli, fasirt egy nagyobb addagot készítesz mélyhütöben lefagyasztod, sajtos-tejfölös tészta, melegszendvics, saláták, puliszka, bármilyen leves, fözelék, sült rizs,de azt is lehet hogy hétvégén fözzől pár nagyobb adag kaját és lefagyasztod.
2010. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fasirt, lencse-borsó 20-30 perc alatt megfő és lehet leves, egytálétel, laktató sali. Káposztás tészta (kis fejet gyorsan lereszelhetsz), egész pari konzervből csinálhatsz szószt a tésztára, krémlevesek, salik, szendvicsek.
2010. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!