Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti hogy keszititek a sertes...

Ti hogy keszititek a sertes porit?

Figyelt kérdés
Hogy keszititek el? Pl:1 husi 2 teszta tesztat 5 percig fozzuk. 13 vagyok. Anya suereti a sertes porit. Kedvence es szulunapja lesz. Egy meglepivel sueretnek kedveskedni. :) hogyan keszitsem? Mikroban esetleg? Anya nem enged a gazhoz mert mar tortent baleset :(. Tehat. Mikroban is meglehetne? :)

#Sertespori
2014. aug. 14. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos mikróban nem lehet pörköltet főzni, ha pedig nem enged a gázhoz, a legközelebbi otthoni leckének kérd meg, hogy tanítson meg a gázt használni. Én teljesen megértem anyud aggodalmát, de azért már bevezethet néhány dologba.

Valami más meglepivel kellene készülnöd.

Van pl az ötperces mikrós süti, szerintem annak is örülne kezdetnek.(neten sok van )

2014. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszi:)
2014. aug. 14. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
A pörkölt egy igazán finom étel tud lenni. Tiszteld meg a nevével és ne pörizd le! Kérlek!
2014. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miert? Megsertodik?
2014. aug. 14. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!