Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kókuszgolyó? (többi lent)

Kókuszgolyó? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha a kókuszgolyóba rumaroma helyett rendes rumot teszek, akkor finom lesz?

2014. aug. 24. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen az lesz, főleg ha szereti a fogyasztója a rumot. Viszont gyereknek nem adható, mert valamennyi alkohol marad(hat) benne.
2014. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, s ha darált kekszből készülő, tehát sütés nélküli golyóról kérdezel, a teljes alkoholtartalom megmarad.

Óvatosan kell adagolni, mert ha túl sok, nagyon elrontja.

2014. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Igen, sütés nélkülire gondoltam. Igazából nem tudom mennyire szereti a társaság a rumot :/

2014. aug. 24. 01:36
 4/5 anonim válasza:
Akkor kérdezd meg tőlük! Szerintem ez az egyetlen kiskapu... :-\
2014. aug. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:
A kókuszgolyót hagyományosan nem rendes (valódi) rummal készítették, mert az nem nagyon volt. A „magyar rum” az elmúlt 150-200 évben olyasmi volt, amilyet ma Sütő likőr, Portorico rum-verschnitt, illetve Stroh és Spitz Inländerrum néven kapsz. Más íze van, mint a tényleges rumnak. Ezekkel viszont jobb ízű lesz, mint rumaromával.
2014. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!