Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Ti melyik krémet használn...

H.Orsolya kérdése:

SOS! Ti melyik krémet használnátok? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék egyszerű krémet készíteni. Ezeket találtam a neten. Melyik lehet a jobb? Vagy ti milyet szoktatok csinálni?


1: 1 van.puding 3 dl tejbe, 20 dkg margarin és 20 dkg porcukor

vagy

2: 9dl tejbe 3 csomag van. puding, 10-12 ek. cukor és 25 dkg ráma??

Köszi a válaszokat :)



2014. szept. 5. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Mind a kettő jó, az első kevesebb adag, a második értelem szerűen nagyobb.

Nekem az elsőnél a 3 dl tejhez szerintem baromi sok a 20 dkg porcukor. Legalábbis én nem szoktam ennyire édesen csinálni.

2014. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A második. Több is és finomabb, vaníliásabb íze van, nem rettenetesen édes.
2014. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a második lesz, de szerintem kevesebb margarinnal :)
2014. szept. 5. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hidegen kikeverhető vanília pudingot (Dr Oetker)szoktam elkeverni habverővel tej helyett fél liter tejszinben, nagyon finom tortakrém lesz belőle, így margarint sem kell hozzáadni, mert elég zsíros krém lesz belőle, eddig mindenkinek nagyon ízlett és kérdezgették, hogy hoggyan csináltam. :-)
2014. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A margarin helyett vajat használnék természetesen az íze miatt. És inkább a második receptet, jóval könnyedebbnek hangzik. A vaj mennyiségét csökkenteném, illetve lehet, hogy teljesen el is hagynám.


A hidegen kikeverhető pudingport szoktam használni énis, nagyon finom, levegős, könnyed, nem olyan tömény mint egy puding. Szerintem egyáltalán nem hiányzik belőle semmiféle vaj sem, úgy ahogy van lehet használni.

2014. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!