Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Véleményt szeretnék kérni!...

Véleményt szeretnék kérni! Ezek az alapanyagok hogy passzolnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

Eredetileg linzertortát szerettem volna készíteni, túrós töltelékkel. Aztán a nagy keresgélés közben találtam egy reszelt kakaós-túrós linzert, tehát ebben már van kakaó is. Azonban még eredetileg gondolkodtam azon, hogy rakok bele vmi gyümölcsöt (pl. barack) meg talán mandulát..

Szóval, szerintetek mit kombináljak? Kakaó, túró, mazsola, barack, mandula.. Nyilván nem szeretném az összeset felhasználni, ezért kérem a segítséget, hogy mik passzolnak? Köszönöm :)



2014. szept. 13. 01:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem együtt is passzol :)
2014. szept. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is minden passzol egymáshoz :)
2014. szept. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a túró a mazsolával, a barack a mandulával, a barack a túróval mindenképpen passzol, együtt meg különleges lesz. Én felhasználnám egyszerre is. Sok sikert!
2014. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a túróhoz a mazsola és a barack jönne be, kakaót és mandulát kihagynám.
2014. szept. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kakaó-barack-túró

Kakaó-mazsola-(citrom)-túró

Kakaó-barack-túró-mandula


Én így variálnám :)

2014. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megcsináltam :) kakaós tészta, egy réteg mandula, barack, citromos túró, és a tetejére is kakós tészta :) kicsit brutál lett, de állítólag finom :)
2014. szept. 14. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Nahát! Ezt kipróbálom :)
2014. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hajrá :)

az a nagy történet hozzá, hogy 20 éves vagyok, sütni-főzni nem nagyon tudok, viszont nagyon szerettem volna csinálni valamit. és a netről össze-vissza szedtem pl a tészta meg a túró receptjét :D több receptből állítottam össze :)

2014. szept. 15. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!