Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Rakott karfiolnál lehet...

SOS! Rakott karfiolnál lehet a tejfölt kefírrel helyettesíteni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább besamellel helyettesíteném, az finomabb ha fűszerezed (én szerecsendióval szoktam és reszelek bele kis sajtot)
2010. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De hogy a kérdésedre válaszoljak: lehet, csak azért úgy más ize lesz, mindenképpen füszerezd valami erösebb izü füszerrel (fokhagyma, chili, szerecsendió - amit éppen szerettek)
2010. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem.de ez nem szabály csak egyszerűen rossz íze lenne.ha te akarod,tedd.de a besamel szerintem is jobb mint ahogy az előző javasolta.esetleg a következőt még lehet:keverj össze 2 evőkanál lisztet 3 dl tejjel.főzd fel hogy sűrű legyen.ha kihűl,sót és pici!!!citromlét tegyél bele.(kb5 csepp).keverd össze.és így csináltál tejföl utánzatot.üdv:szakács
2010. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én helyettesítettem kefirrel és nem volt rossz íze.
2010. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még sosem csináltam kefírrel semmilyen rakottat, de tejföllel is ritkán. Mindig besamelt főzök a tetejére, és azt gyengén megszórom sajttal. A tejfölt pedig utólag szoktuk rárakni, így elképzelhetetlen, hogy kefírt együnk helyette.
2010. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!