Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az édesburgonyának melyik a...

Az édesburgonyának melyik a legfinomabb elkészítési módja?

Figyelt kérdés
És egyáltalán finom-e maga az édesburgonya? Még sosem ettem, de szeretném a legjobb módon elkészíteni.
2014. okt. 9. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyasmi íze van mint a sütőtöknek.
2014. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olajban megsütve ette, nagyon finom
2014. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
" ETTEM "
2014. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen felkarikáztam és grilleztem hús mellé. Olyan mint a sütőtök.
2014. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg hasonló a sütőtökhöz, a felhasználása is. Szóval most nem érdemes a 150 ft-os tököt lecserélni a 800 ft-os édesburgonyára.

Amúgy finom krémlevesnek, pürének, fűszeres staknek elkészítve.

2014. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bumbi02 ***** válasza:
Ha pürét csinálsz belőle, érdemes fele-fele arányban használni normális krumplival, különben túl édes lesz az egész. Amúgy én jobban szeretem felszeletelve, kissé előfőzve, végül olajban kisütve. De persze pürének is jó, vagy krémlevesnek, kis csilivel és gyömbérrel bolondítva.: )
2014. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Na hát ez aztán tényleg édes. El sem tudtam volna képzelni, ha nem kóstolom. Tegnap végül megsütöttem kókuszolajban, a diéta miatt. Olyan izgalmas dolog jutott eszembe, hogy legközelebb meghintem egy leheletnyi wasabi porral. Valóban nem a legolcsóbb zöldség, de az étrendem olyan, hogy napi 6-7-szer eszem kis adagot, így a fő ebédemhez egy darab burgonya bőven sok is. Nagyon jól lakom, soha nem vagyok éhes, és soha nem puffadok, soha nincs leterhelve a gyomrom. Az egészségre gyakorolt hatása is meggyőző.
2014. okt. 13. 07:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy jártam, mint #5.

Sikerült egy finom sütőtökfőzeléket csinálnom a jó drága édesburgonyából.

2015. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hol veszel Wasabi port? Még sosem láttam, vagy legalább is nem kerestem. Elképzelésem szerint nem lehet rossz az ötleted. Az édes dolgokat lehet turbózni minimális csípős dolgokkal, pl. a sütőtök mártásba javasolt a fehér bors.
2015. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!