Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretitek a fokhagymás...

Szeretitek a fokhagymás pirítóst vajkrémmel?

Figyelt kérdés
Épp azt eszem. Hát szerintem ez egy őrülten jó "találmány".
2010. jan. 23. 14:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én fokhagymával és zsírral szeretem csak. Vajjal nem. Esetleg még lecsepegtetett tonhalkonzervet kikeverek vajjal, borssal kis citromlével és azt eszek hozzá.
2010. jan. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Bár az étolaj, a zsír és a kolbász nem hoz lázba a pirítóssal kapcsolatban, de a többit kipróbálom! :) A kaviáros nagyon jól hangzik...
2010. jan. 24. 13:24
 23/25 anonim ***** válasza:
szeretem, de csak sima margarinnal, a vajkrémeket nemszeretem :D
2010. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

forró fokhagymás vajas pirítósra tegyél egy lapka sajtot, vagy kenj rá egy kocka téliszalámis sajtot.olyan , mint a melegszendró.de a tatárbifsztek se kutya ám!!no meg a velős pirítós!

kaviár, tatár, velő ! élni tudni kell !!

na szia, jó étvágyat

2010. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
:)) Utolsó válaszolóm, köszi, ezek se "kutya" ötletek!!! :) A velőt imádom!!! Ki fogjuk hamarosan próbálni! Látom Te is tudsz élni! :)) Köszi.
2010. jan. 25. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!