Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy készítik? Ti szeretitek?

Hogy készítik? Ti szeretitek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem és most a gyermekeimnek is ízlik az óvodában a Bolognai spagetti. Régen volt még ilyesmi ilyen fehér szószos cucc /szerintem nem sajtszósz volt/ Az is fincsi volt.
2011. okt. 31. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Carbonara?

Sonkát megpirítod, tojással elkevert tejszínt ráöntöd és összeforgatod a kész spagettivel. Sóval, borssal ízesíted a tejszínt, a tetejére lehet reszelt sajtot tenni.

2011. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem: A Bolognait.

Én darált pulykából,vagy marhából szoktam csinálni. Sertést nem ehetek semmilyen formába.


Kg 50dkg darált hús, hagymát meg pirititom átforgatom rajta a darálthúst belenyomok 2 girizd fokhagymát. száritott bazsalikomot, oregánot,-vagy ha van itthon pizza füsszerkeveréket. Felöntöm kb 6 dl paradicsomlével. /Nekem házi befőzésü van. / hagyom,hogy a paradicsom jó sürüre ősszeálljon majd kb még 2 evőkanál kechapot adok hozzá. Majd rá öntöm a készre főtt spagettire. Reszelt sajt a tetejére.

2011. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖSZI.Kipróbálom :-)
2011. okt. 31. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!