Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Dolgozott vagy dolgozik...

Dolgozott vagy dolgozik valaki utcai árusnál vagy strandon ahol gofrit is sütnek?

Figyelt kérdés
Az itt sütött gofri receptjét szeretném nagyon nagyon megszerezni. Ha valaki tudja, légyszi írja le.
2010. jan. 23. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm dolgozott, ő mesélte, hogy nagy zacsikban kapták a port, amit vagy tejjel vagy vízzel kellett összekutyulni, már nem emlékszem, és ennyi(már benne volt minden, tojáspor, liszt adalékanyagok, állományjavítók, színezék, aromák stb.). Szerintem a pékeket ellátó cégeknél érdeklődhetsz.
2010. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem jobban jársz a házi receptekkel, mint a nagyüzemi konyhákon készült (ki tudja miből van) gofriporokkal.

Én sajna nem tudom a receptet, de tudom, hogy pl amit a Jégbüfében lehet kapni, az gyilkos!:) Nagyon finom...bár szerintem azt ott készítik. Majd kóstold meg azt is!:)

2010. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!