Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hurka-kolbász megsütve meddig...

Hurka-kolbász megsütve meddig jó hűtőben?

Figyelt kérdés
Szombaton sütöttem.
2014. okt. 28. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Mi pénteken sütöttünk ugyanígy, még ma is azt ettük. :D
2014. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
A kolbász az akár egy hétig is, de a hurka 2 nap múlva már nem szokott jó lenni.
2014. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Amíg el nem fogy (feltéve, ha megfelelő a mennyiség).
2014. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ, hogy a hurkában hús is van elég, vagy majdnem rizsből áll. Amelyik csupa rizs, az 3-4 nap maximum.
2014. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Mikor még nem volt hűtő, télen akkor is ettük a sülthurkát-kolbászt egy hétig is.

Most a mai hűtőkben is eláll egy hétig.A hurka pedig gyakorlatilag már az abalében elő is van főzve, a rizs is, tehát semmi baja nem lehet megsütve, hűtve tárolva.

Szóval jó étvágyat hozzá.

2014. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

szerintem simán megehetitek még. Akár holnap is.

Bár csak nálunk lenne ilyen probléma.... pénteken este sütöttem kolbászt (puha kenyérrel, mustárral ettük, jaaaajjjjjj....), két adagot, gondoltam: másnap csinálok egy gyors borsófőzeléket, ami megmarad a kolbászból, jó lesz hozzá.

Hát nem jött be a tervem: az emberemnek annyira jól esett a kolbász, hogy pénteken vacsorára és szombaton reggelire vidáman befalatozta az egészet (szerintem éjjel is járt a hűtőnél). De legalább ízlett neki, egészségére :D

2014. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 29. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!