Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott fejtett babnak kb...

Fagyasztott fejtett babnak kb mennyi a főzési ideje?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Ha előtte beáztatod 12 órát, akkor kb. 3.

Ha teszel a vízbe szódabikarbónát is, akkor kb. 2.

2014. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Mármint abba a vízbe, amiben főzöd. (Nem abba, amiben áztatod.)
2014. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem száraz babról van szó. Friss fejtett bab, lefagyasztva,Ez zsengébb azért mint a száraz bab, nem? Vagy akkor is olyan sokáig kell főzni? Sajnos a csomagolásán semmi infó nincs, csak annyi hogy felhasználása megegyezik a friss fejtett babbal.
2014. okt. 31. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Be ne áztasd, nem is szabad kiolvasztani a fagyos zöldségeket.

tedd fel főni, ahogy a nyárit szoktad, és ugyanannyi idő alatt fő meg. kb 1 óra.

érdemes először esetleg zsiradékon párolni és kevés vízzel főzni, majd félpuha állapotban tedd mellé a zöldségeket, ha éppen levest akarsz belőle.

2014. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, még most olvasom :) Végül telefonon kértem segítséget, ,mert még frissen se főztem fejtett babot. Habart bab lett belőle füstölt csülökkel. A bab fél óra alatt megfőtt...csak ha valaki még rajtam kívül nem tudja és pont elolvassa :)
2014. nov. 10. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!