Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bögrés sütit édesitőszerrel...

A bögrés sütit édesitőszerrel hogyan?

Figyelt kérdés
Vagyis jelenleg tablettám van..és úgy gondoltam el, hogy a bögre cukor helyett a bögre tejbe feloldnék amennyire szeretném, hogy édes legyen. Igy jó lenne??? Befolyásolná az állagát.? vagy valamibe rontana, hogy kihagyom a cukrot teljesen??Amúgy cukorbetegnek szeretném sütni
2010. jan. 27. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! én kaptam múltkor egy receptet, amiben 60 dkg liszthez írtak 25 db pici edesítő tablettát, porrá törve.

próbálj ehhez arányosítani, mondjuk mérd le az egy bögre lisztet.

aki már csinálta, azt mondta, hogy a tészta állományán nem változtat.

2010. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond h nem tudnám kimérni. Mert úgyis izlelés szerint mérném. Hanem az érdekel h megcsinálhatom-e úgy h egy csepp cukor sincs benne.Mert szerintem azért nem mindegy a bögrés sütinél, ha egy bögre valamit kihagyok, nem???
2010. jan. 28. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én írtam neked tegnap. én is gondolkodtam ezen és meg is kérdeztem az illetőt,hogy a szárazanyagtartalom

nem hiányzik-e. nos azt mondta, hogy annál a 60 dkg-os kelt tésztánál semmit nem zavar be, de amikor pl muffint

csinál, akkor a másfél bögre cukor felét teszi csak bele

a többi édesítőszer.de , ha belegondolunka cukor a a hozzáadott folyadékkal és a hő hatására úgyis elolvad.

az igazság az, hogy én nem próbáltam konkrétan egyiket sem.

2010. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi azért. Hátha lesz valaki aki próbálta..De senki se akar válaszolni :-S
2010. jan. 28. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!