Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek-süssek 8 főre?

Mit főzzek-süssek 8 főre?

Figyelt kérdés
Hétvégén jönnek baba látogatóba hatan. Az első fogás tejszínes-sajtos zöldségkrém leves lesz. Mi legyen a második és a desszert? Valami olcsó de finom és jó lenne ha gyorsan elkészíthető is lenne mert a pici miatt nehéz szabadidőt szakítani...

2014. nov. 12. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami sütőben megsüthető húsféle lenne a legegyszerűbb, esetleg töltött csirkecombok, egybefasírt, hozzá meg csinálhatsz hagymás törburgonyát.

Desszertnek én csinálnék piskótát, ez gyorsan elkészül és feltekerheted csoki krémmel, tejszinhabbal és valamilyen gyümölccsel tudod dísziteni.

2014. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Mi lenne, ha megkérnéd őket, hogy ők hozzanak finomságokat? Én egyszer voltam úgy babalátogatóban, hogy mi, a vendégek vittünk mindenfélét.
2014. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a helyedbe a levest kivenném a menüből és valami egytálételt készítenék. Így a két fogásból lenne egy. Pl: töltött káposzta, lasagne, bolognai, vagy chilis bab. Ha mindenképp több fajtát szeretnél,akkor azt tudnám javasolni,mint az első (valami egyszerűt,de nagyszerűt). Készíthetnél pl: oldalast, töltött csirkét.

A desszert lehetne rizskoch,vagy banán split( úgyis mindenhol akciós most a banán) vagy piskótába beledobálsz meggyet vagy barackot, vagy valami gyümölcsöt.

Remélem segítettem! Jó babázást!

2014. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem próbáld ki másodiknak az alufóliás husit :) én a következőképpen készítem: tépek egy jó darab alufóliát, az aljára teszek egy-két szelet bacont, rá pár darab karikázott krumplit, erre só, bors...aztán jön a husi (csirkemell/tarja....), ezt szintén sózom borsozom, és kenek rá egy kevs mustárt.ezután jöhetnek a zöldségek :) általában hagyma, paprika, paradicsom szeletek, esetleg gomba, cukkini :) ha kész, összehajtom a fólia széleit, egy kis batyut csinálok és mehet is a sütőbe! Tipp: éhes fiúknak 2 szelet husit rakok egyből! :D
2014. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a segítséget :)Végül sültcsirke lesz +csirkecombok is töltve. Köretnek a husi mellett sült krumpli és friss saláta. A leveshez a férjem ragaszkodik :)de ő bevállalta,hogy megcsinálja :) Nasi pedig meggyes piskóta csoki öntettel :)
2014. nov. 14. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!