Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit rontottam el a muffinnal?...

Mit rontottam el a muffinnal? A többi lent.

Figyelt kérdés
Most csináltam még életemben harmadjára muffint. Az első 2 nagyon jó lett, még édesanyám is elkérte a receptemet. :D A mostaninál az ízével nem lett gond, hanem a kinézetével. A teteje majdnem kifutott, olyan kis ducira jöttek fel. Először azt hittem, hogy sok lett benne a sütőpor. De amikor kivettem, láttam, hogy az alsó kb. fél centiben, illetve oldalt lent is, a muffin papír üres.. Pedig oda tettem a tésztát. Miért jött így fel?

2014. nov. 21. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Passz, de ha az íze jó, nem mindegy? Neked legalább feljön, nekem ott kucorog az alján néha. Ám fincsi, így pont leszrom a kinézetét :D
2014. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:D Anyumnak akartam vinni szülinapjára meglepiként, nagyon jót akartam. De így megettük. :D

Szerintem próbáld meg alacsonyabb hőfokon sütni, vagy több sütőpor. Passz. Életemben ez volt a 3. muffin, volt 2x linzer, meg egyszer karácsonyi mézeskalács. Szóval még nem számítok a sütésben veteránnak. :D Bár, amit sütöttem, még mindig jó lett. :D

2014. nov. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!