Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért darabos a pudingom?

Miért darabos a pudingom?

Figyelt kérdés
ma főztem dr oetker vanília pudingot és hiába kevertem a port és a tejt csomómentesre, darabos a puding, miért?

2014. nov. 30. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nem keverted csomómentesre. Egyszerűbb, ha előbb a port összekevered kevés tejjel csomómentesre, és akkor biztos, hogy csomómentes lesz.
2014. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy csináltam, mégis csomós lett
2014. nov. 30. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis lángon forrald, és ne legyen forró a tej amikor beleteszed az elkevert adagot, mert akkor összekapja, és folyamatosan kis lángon kevergesd utána is.
2014. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

leírásban is benne van de leirom.

a port kevés HIDEG tejjel elkevered. aztán öntesz hozzá abból amit melegítettél,nem forron. aztán a nehezebbik rész mikor elkevered,és nagyon kell rá figyelni. de a lábastól is függ,mert ha egyszer leégett benne vmi akkor nehéz a továbbiakban normális ételt készíteni benne.


nekem nem nagyon szokott benne lenni olyan gumo,de ha mégis,akkor átszitálom. :)


[link]


nézelődj még a neten trükkök után,h legközelebb már ne fordulhasson elő.

2014. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindent jól leírt az előző, a hőkiegyenlítés mindig fontos.

Ezenkívül nagyon tudom javasolni a kis kézi ovális habverőt, amivel tökéletesen csomómentesre lehet keverni lassú főzés közben.Minden pudingot, habarást, rántást így keverek ki egy ideje, és nagyon bevált.

Csak ajánlani tudom, mert a csomókkal én is sokat küszködtem.

2014. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!