Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süssünk az iskolába a...

Mit süssünk az iskolába a karácsonyi vásárra?

Figyelt kérdés
Szerdán és csütörtökön karácsonyi vásár lesz az iskolánkban. Tudom hogy valami nagyon extra vagánsnak kell lennie, díszes habos meg minden. Csak nem tudom hogy mi legyen az. A muffinra gondoltunk de nem is tudom. El is lehet rontani. Szóval, mit süssünk?
2014. dec. 15. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyat süssetek, amit már kipróbáltatok, és sikerült. Amúgy a muffint elég nehéz elrontani, sztem az jó ötlet.
2014. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
linzert, zabpelyhes kekszet - habos sütit nem lehet rendesen tárolni, csomagolni és hamar megromlik
2014. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gömbicica ***** válasza:

bocsánat( én már hányok amuffintól. annyi finom süti létezik!!!!

kókuszkocka mézes krémes szerintem sokak kedvence)

2014. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csináld meg a dinnye sütit! Sok recept van fent. Jópofa a piros tésztában a fekete "magok", zöld tésztával körítve. Úgy tapasztaltam, ez fogyott el leghamarabb.

Vagy sajtos rudat, pogácsát - a sok édes mellett kínálja magát:)

2014. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamit, amiben amúgy is profi a családod.

Nekem is a sós süti jutott az eszembe, mert a sok édestől könnyen megcsömörlik az ember: vagy rudacskák, kekszek (azok elállnak) vagy, ha van lehetőséged rögtön a vásár előtt kisütni, akkor pogácsa (az másnap kevésbé finom, viszont a frissért ölni szokták egymást az emberek). Esetleg sós muffin.

A mézes krémes tényleg finom, de nem ajánlom, mert macerás (külön kell kisütni mind a 4 tésztalapot). Inkább hókifli, millióegyféle linzer, amerikai csokidarabos keksz, sugar cookie, csigasüti, zserbó (a mézes krémessel ellentétben az egész cucc egyben sül) - ezek mind elállósak, tudsz velük előredolgozni.

2014. dec. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Darabos sütit vinnék mindenképp, nem krémeset. Hókifli, pozsony kifli, linzerek, ezerféle fűszeres kekszreceptet találni mindenfelé. Szerintem a muffin is jó, csokis-meggyes pl, vagy banános, vagy sajtos-póréhagymás muffin, ahol leveles tésztával béleled a kosarakat.
2014. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!