Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szakacsnak keszulok. Hova...

Szakacsnak keszulok. Hova menjek tovabb es ott mit tanitanak?

Figyelt kérdés

Suli utan tudom hogy tovabbkepzore kell menni.De ott mit tanitanak? Nyelvt is kell tudni?

Es ha elvegeztem hogy lesz tovabb?

Mehetek konyhara krumplit pucolni?

En csak szeretek fozni, nem tudom hogy lesz tovabb?

17/L



#szakács #tovbbkepzes
2014. dec. 26. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyelvet tanulj, semmi mást, aztán ha gagyogsz valamennyit, akkor huss ki a pi.csába, bárhova, csak innen el.
2014. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Itt találod, hogy az ország különböző helyein, ill. OKJ-s vagy egyéb oktatás keretében, hol-merre van/lesz szakács-képzés.


Az első válaszoló tanácsát ha megfogadod, a nyelv-vizsgáddal mehetsz odakint a mekiben WC-t pucolni, vagy jobb esetben mosogatni.


Tanuld ki a szakács-szakmát, és ha ez mellett még nyelvet is tudsz, akár itthon egy elitebb helyen, akár határon túl, de több esélyed lesz az elhelyezkedésre!

2014. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%

Sajnos itthon szinte csak menzás képzés van. Igazán jól főzni nem tanulsz meg se szakközépben, se OKJ-s tanfolyamon.

Egyetértek az 1.-vel. Tanulj nyelvet és keress külföldi szakács iskolát.

2014. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
Ha szakácsként akarsz dolgozni, akkor csak külföld...ott még emberszámba is vesznek! Idehaza bejelentenek szakmunkás minimálbérrel, nyugdíjad nem lesz belőle, ha megéled a napi 12órás meló mellett...Ha érdekel még valami tuti ebből a szakmából kérdezz!
2014. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!