Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen háromfogásos vacsorát...

Milyen háromfogásos vacsorát készítsek a páromnak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Egyszerű ételeket szeretnék csinálni, mivel ez lesz életem legelső (remélem) önálló vacsorája és tökéletesre szeretném. Nagyon fontos számomra ez a nap, nagyon készülök rá :) Minél több ötletet várok, szinte bármi jöhet, én vagyok a válogatósabb
2010. febr. 3. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a következőket ajánlanám:

Leves: Brokkolikrém leves (vagy bármilyen krémleves) nagyon egyszerű elkészíteni az ilyen fajta leveseket.

Főétel: Lehetne csirke comb, mell, szárny (amit szerettek) jól befűszerezve(lehet kapni különböző fűszerkeverékeket) sütőben, sütőzacskóban sütve, köretnek egy kis krumplipüré, plusz friss saláta, esetleg savanyúság.

Desszert: Csokis muffin (könnyű elkészíteni), vagy esetleg tiramisu, azt nem kell sütni, és viszonylag ez is egyszerű.


Recepteket találsz a mindmegette.hu oldalon. Ha pedig érdekel valamelyik részletesen, szívesen leírom én is.


Remélem segítettem:)

2010. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Levesnek:raguleves vagy gyümölcsleves

Főétel: makaróni,sült csirke comb,rántott hús

Desszert:muffin,palacsinta,kókuszgolyó!

Jó főzőcskét és jó étvágyat!!!

2010. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy inkább krémleves szerintem is.Vagy francia hagymaleves,nálunk imádják a fiúk, és még ők is el tudják készíteni:)(feldobhatod azzal,hogy cipóban tálalod) [link]

A másodiknak valamilyen rakott cucc esetleg,lasagne, bolognai(mindkettőt könnyű elkészíteni,lasagnehoz ajánlanám,h inkább vedd meg a tésztát a boltban)

[link]

[link]

Desszert, arra én is muffint mondanék

[link]

2010. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

[link]

Én itt szoktam szemezgetni.Nagyon tuti és bevált receptek a levesektől a főételekig és a desszertekig!

2010. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :) Desszertet ma kitaláltam, somlóit szeretnék készíteni, mert néhány hete nagyon vágyott rá :) Ehhez a sima, egyszerű, mezei, semmi extra somlóihoz milyen elő- és főétel passzolna?
2010. febr. 4. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha kitaláltad akkor minek teszel fel kérdést..

mellesleg azt írtad kezdő vagy,akkor felejtsd el a somlóit,mert az egy kezdőnek nemfog sikerülni.

2010. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam ki, nincs teljes menüsorom. Egyedül a somlóit találtam ki, azt is kérdés feltétele UTÁN! A somlói pedig fogalmam sincs mért nem sikerülhet; egy piskótát nem nehéz megsütni és a pudingfőzéshez sem kell túl nagy tudomány... A másik, hogy mindenre kaptam választ, csupán a kérdésemre nem. Aki nem tud a kérdésemre NORMÁLIS választ adni, az kérem ne válaszoljon. Köszönöm
2010. febr. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!