Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pizzakrém hol a jobb? Penny v...

Pizzakrém hol a jobb? Penny v Lidl? Tubusos

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon utálni fogsz, ha azt tanácsolom, nézd meg az összetételét? Életemben egyszer használtam ilyent, soha többet. Persze nem mindig van friss paradicsom, meg idő sugo készítéséhez. Nem nagyon lehet szerintem rangsorolni.

Ha kellően sok választ kapsz majd, szerintem lesz ötféle üzlet, kb. azonos gyakorisággal.

2015. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom az olyan pizzát amin bolti pizzakrémek vannak, szerintem mindegyik undorító. A legjobb a házi pizzakrém. Ha érdekel leírom a receptjét.
2015. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ne vegyél tubusosat,nagyon egészségtelen dolgok vannak benne.

Elmondom én hogy szoktam:paradicsomsűrítmény(üveges,az is a jobb fajtából),abba nyomok egy kis ketchupot,majd ízlés szerint fűszerezem(pl.oregánó,bazsalikom,bors,fokhagyma..meg ami tetszik) :)

2015. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha már tubusost szeretnél, akkor legalább vegyél Univert,az elég tűrhető.A Pennys baromira sós, elvesznek benne a fűszerek a sok só miatt.

Ezeket próbáltam ég és föld a különbség az Univer javára.

De már én is magam készítem jófajta paradicsomsűrítményből,

magam fűszerezem ízlésünk szerint.

2015. jan. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Pizzakrém blőehh...
2015. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg darabolt paradicsomból sokkal jobb, mint sűrítményből.

A Lidlben ha jól emlékszem Univert lehet kapni. Az nem annyira rossz. Csak ha nagy pizzát akarsz, akkor már nem éri meg. Egy konzerv paradicsomból 2 nagy gáztepsinyi pizzára való szósz készül nálunk, az el is fogy legkésőbb vacsorára.

2015. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Vega márkájút szeretem. Egyébként a pizzához, spagettihez, többi olaszos kajához én is magam készítem a szószt, de van, amikor bolti pizzakrém után nyúlok, mert annyira kis mennyiségre van szükségem, vagy mert fontos, hogy eltartható legyen. Nálunk mindig van a hűtőben, és én pl. melegszendvicsbe is szoktam nyomni 1-2 cseppet, finom, ahogy összeolvad a sajttal. Nos ezért az ízért nyilván nem készítek el egy egész adag pizzaszószt...
2015. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

3#-as vagyok

Miért lettem lepontozva?...

2015. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
szerintem a ketchup miatt...
2015. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Ez vicc.Hiszen csak leírtam,hogy ÉN hogyan szoktam készíteni:D
2015. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!