Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sós palacsintához írnál jó...

Sós palacsintához írnál jó kis töltelék receptet? Finnyás gyerekeknek, tehát semmi extra nem lehet benne. :-)

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 14:04
 1/8 fruzsikaaaaaa válasza:
100%
Hortobágyi húsos palacsinta
2015. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk a sajt vált be, esetleg csirkemell...néha megeszi zöldségekkel is, mint a tortillát.

Szintén válogatós.

Vagy alapból semlegesre keverem, így magának kakaót is tehet bele.

2015. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Káposztás palacsinta
2015. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Jajj, meg az uncle ben's édes-savanyú szószt is szereti beletenni.
2015. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
az enyém a virsliset falja mint az állat ketchuppel mustárral meglocsolja és falja. de szeretem nézni amikor tele van a kis pofikája:-)
2015. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Amiket én szoktam, darált pörköltes, tejfölös gombás, spenótos sajtos, néha tonhalkrémes.
2015. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Túró sósan, tejföl, reszelt sajt (rámelegítve megolvadva hmm :D ), hortobágyi húsos keverék, vagy akár bolognai ragu. De natúr is nagyon finom, vagy egy lehelet piros paprikával. :)
2015. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha sosat csinalok, akkor a sajtos johet szamitasba egyedul, azt viszont nagyon szereti.

Az alaptesztaba a liszt egynegyede helyett (en receptbol keszitem, tehat 20dkg lisztet veszek alapul) reszelt sajtot teszek. Hagyomanyosan sutom ki, vekonyan. Amint kesz, rogton megtoltom reszelt sajttal, feltekerem. A sajt azonnal elolvad benne, nyulosra. Ez nagyon tetszik a lanyomnak.:)

2015. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!