Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan ételek amik lefagyasztha...

Olyan ételek amik lefagyaszthatóak? Külföldi munka miatt.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek milyen ételek vannak amik esetleg lefagyaszthatóak? Olyanokra gondolok pl: brokkolis tejszínes csirke, vagy borsós hús, pörkölt.

Csak változatosság miatt kérdezem. Van egy ismerősöm aki három hetente jár haza és neki szeretnék főzni, hogy ne mindig ugyan azt egye. Köszönöm a válaszokat :)



2015. febr. 20. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden kész ételt le lehet fagyasztani. Vannak zöldségfélék amik már nem élvezhetőek fagyasztás után. Például a krumpli, sárgarépa.
2015. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A főzelékeken kívül szerintem minden fagyasztható.

Na jó, a krumpli és a rizs nem.

2015. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a rizs fagyasztható, maradék rizibizit, rizst én el szoktam tenni. Lehet még fagyasztani palacsintát töltetlenül, rántott húst, bolognai szószt de a tésztát is külön, lasagne-t, pizzát.
2015. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

A rizs is fagyasztható és a tészták is, ha nem főzöd túl.

Én mindent lefagyasztok, még a leveseket is-. A főzeléket is le lehet fagyasztani, csak fel kell forralni amikor kienged.

2015. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Mindent le lehet fagyasztani, kivetel nelkul, pusztan a felmelegitesnel kell figyelni, nem mindegy hany watton csinalod. Kesz pekarut pl.eleg csak szobahon kiengedni. Volt, hogy az etelfutartol rendelt vegyes koretes etelt tettem bontatlanul a fagyasztoba, rizs-krumpli-zoldegkoret,majd mikroban keszre

melegitettem. Hibatlan volt.

Nehany otlet:

Paprikas krumpli

Babgulyas

Szekelykaposzta

Paradicsomos husgomboc

Rantott sajt, hus

Derelye

Stefania vagdalt

Pogacsa

Brassoi

Stroganoff

Vadas

Rakott kelkaposzta/ rakott zoldbab/ rakott karfiol/ rakott cukkini/rakott padlizsan/ rakott brokkoli/ rakott krumpli

Hurka-kolbasz

Halaszle

2015. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2015. febr. 21. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!