Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha gombapörköltet csináltam,...

Ha gombapörköltet csináltam, du.3-ra lett kész és este 10-kor ettem belőle úgy, hogy közben nem volt hűtőben, lehet tőle valamilyen bajom?

Figyelt kérdés
Amikor kész lett és ettünk belőle még meleg volt, úgy nem akartam hűtőbe tenni, aztán elmentünk játszóterezni a gyerekkel, elment az idő és teljesen kiment a fejemből. A gyereknek nem ezt vacsorázta, de mi a Párommal ettünk még később belőle...Mondjuk Ő mindenevő, azt mondja, hogy ne parázzak ilyenen, de tudom, hogy a gombás étellel vigyázni kell.
2015. márc. 22. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem lett baja. Most azért még koratavasz van, nem tudom, hány fokra fűtötök, de 18-20 fokban sokkal lassabban romlanak az ételek, mint nyáron a 30-35 fokban. Valószínűleg megúsztátok, de mondjuk én a gombát, ha nem forró, csak meleg, be szoktam tenni a hűtőbe.
2015. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nem lesz, ennyit kibír!
2015. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, jól laktál és lesz egy jó estéd.
2015. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma reggelre már biztosan nyugodt is vagy, hogy semmi bajotok nem lett tőle.
2015. márc. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!